KAHVE FALI

 

Osmanlı sarayına girdiği günden itibaren sevilerek içilen Türk Kahvesi geçmişten günümüze adeta kültürel bir miras olarak kalmış ve bu lezzet fal ile birleşerek her yüzyılda hanımların sohbetlerine renk katmıştır.

TAROT FALI

Tarot kehanet yöntemlerinin en eskilerinden biridir. Kartların bu gün ki isimleri italyada ortaya çıkmıştır. 78 karttan oluşmaktadır. Ve kartlarla sahibi arasında bir enerji bağı olduğuna inanılır. Tarotun tarihçesi aynı kartların anlamları kadar gizlidir. Madam denis cafe sizin için bu gizemin kapılarını sonuna kadar aralıyor.

İSKAMBİL FALI

İskambil destesi tarotun küçük sır kartlarından oluşmuştur. Bu kartlar hayli önemli mason sembolleri içermektedir. Ayrıca bunlar zodyak’ın kardinal (başlangıç) burçlarıdır. Ve bu kartlar olması gereken en doğru yorumcusunun ellerinde sizler için Madam Denis Cafe‘de ..

SU FALI

Su falı diğer tüm fallar arasında dünyada bilinen bakılması en zor fallardan biridir. Bu fala bakan kişinin beyin gücünü kullanma yeteneğine sahip olması gerekir. Yorumcusunun suyu kendi eliyle doldurması şarttır. Sonrasında tüm gücüyle konsantre olup bütün enerjsini su üzerinde yoğunlaştırmalıdır.